Прес-анонс. Зупинимо політичні репресії. Чи для всіх служба безпеки безпечна?

вторник, 16:51

8 листопада об 12.00 в приміщенні прес-центру УНІАН відбудеться прес-конференція громадської організації Об’єднаної Діаспори Азербайджанців України, у зв’язку з переслідуванням Хікмета Джавадова, голови громадської організації «Об’єднана діаспора азербайджанців України» за підтримку лідера політичної партії «Рух нових сил» Міхеіла Саакашвілі.

Голова ОДАУ Хікмет Джавадов з 2015 року підтримує реформаторський рух Михайла Саакашвілі, у жовтні 2017 публічно заявив про підтримку вимог громадськості, названі «Великою політичною реформою. У вересні  він, як і тисячі громадян України, перебував на прикордонному пункті Шегині, після чого СБУ розпочало незрозумілий процес збору інформації про активістів організації.

Як заявив Хікмет Джавадов: «Ми не допустимо відновлення старих радянських практик, коли інакодумство каралось виселками та переслідуваннями. Я закликаю правозахисників як в Україні так і в Європі зосередити увагу на кричущих фактах порушення прав людини, при примусовій депортації  громадян Грузії та інших країн. Якщо мене є в чому звинуватити, нехай скажуть про це у вічі. Зазначу, що я в грудні 2013 відкрито виступив на Майдані з підтримкою демократичного протесту, на початку 2014 зібрав керівників діаспор та закликав захищати Україну і Крим. До тепер займаюсь підтримкою українських військових у російсько-українській війні.

Чи думав я, що за любов до України мене будуть депортувати чи переслідувати? Ні.

Ні свавіллю тих, хто використовує службове положення і вчиняє безчинства. Тільки активні вільні громадяни розбудують щасливу Україну. Я як азербайджанець роблю усе аби у українців цього разу вийшло.».

У прес-конференції візьмуть участь:

1.      Джавадов Хікмет – голова громадської організації «Об’єднана діаспора азербайджанців України;

2.      Давід Сакварелідзе – член ради політичної партії «Рух нових сил;

3.      Іван Слободяник  - член ради політичної партії «Рух нових сил»;

4.      Іван Лозовий – голова правління громадської організації «Рух боротьби з корупцією»;

5.      Дмитро Кулібаба – член правління громадської організації «Об’єднана діаспора азербайджанців України».

Теги: 
Украина
Top News