Житомирське обласне представництво «Об’єднаної Діаспори Азербайджанців України» привітало вихованців шкіл-інтернатів, дитячого будинку, а також дітей переселенців

понедельник, 14:37

Напередодні дня Святого Миколая Житомирське обласне представництво «Об’єднаної Діаспори Азербайджанців України» на чолі з Раджем Гасімовим підготувало подарунки для вихованців Житомирських шкіл-інтернатів, дитячого будинку і дітей-переселенців, що проживають в санаторії «Тетерів». 
 
Першими привітали Житомирську спеціальну ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів для глухих дітей , представники азербайджанської діаспори завітали на святковий концерт, який не зміг не розчулити. Дітки надзвичайно щирі, добрі та активні. А пісня, яку дітки співали мовою жестів не залишила байдужим нікого в залі. Після завершення концерту  вихованцям школи-інтернату було вручено подарункові набори з солодощами, фрукти, настільні ігри, повітряні  кульки та інші необхідні речі. Також до школи завітали ще одні благодійники з подарунками Олена та Олег Розенблат. Працівники  закладу охоче провели екскурсію школою та показали умови проживання та навчання дітей. Голова азербайджанської діаспори в Житомирській області Радж Гасімов пообіцяв взяти заклад під опіку і допомогти з заміною меблів, так як їх стан в деяких кабінетах залишає бажати кращого.
Наступного дня представники азербайджанської діаспори відвідали надзвичайне свято Миколая у Житомирській ЗОШ-інтернаті І-ІІІ ступенів для дітей зі зниженим зором , які вразили своєю грою та щирістю . По завершенню свята всім вихованцям інтернату вручено солодкі подарунки.
 
 Для найменших, вихованців будинку малютки,  було підготовлено розвиваючі іграшки, які використовують для роботи з дітками. А також, як і кожного місяця, представники діаспори передали лікарські препарати необхідні дітям. 
І звичайно, не забули привітати дітей-переселенців з санаторію «Тетерів». Для них також було підготовлено набори з солодощами. 
Голова Житомирського обласного представництва «Об’єднаної Діаспори Азербайджанців України» Радж Гасімов впевнений, що діти – це наше майбутнє і потрібно надавати їм можливість відчувати себе справжніми дітьми, незалежно від того чи вони живуть інтернаті, чи в дитячому будинку.
 
Теги: 
Новости регионов